Ми — служба доставки квітів по Україні ТОВ “Кепрісія”.

У нас ви легко знайдете квіти для будь-якої нагоди і зможете відправити їх близьким, де б вони не знаходилися. Всі ваші турботи ми візьмемо на себе: вам залишиться лише вибрати квіти у нашому онлайн-магазині та чекати доки відбудеться доставка.

Наша найсильніша сторона – повна вертикальна інтеграція всіх процесів. Ми контролюємо кожен етап замовлення: від пошуку квітів на плантаціях до вручення готового букета одержувачу. Ми самі поставляємо квіти з плантацій, створюємо дизайн квіткових композицій та керуємо їх складанням та доставкою. 

Довіряючи нам передачу ваших почуттів, ви можете бути впевнені, що свіжі квіти будуть доставлені вчасно та у найкращому вигляді.

ТОВ “Кепрісія” – це вже 13 років досвіду та постійного розвитку. І за ці роки, ми неодноразово визнавалися найкращими у своїй справі. І ми продовжуємо вдосконалювати наш сервіс: безперервно створюємо та додаємо нові букети, навчаємо співробітників та розвиваємо наші можливості щодо створення приємних сюрпризів. Сотні професіоналів своєї справи працюють для вас щодня.

close-up photography of yellow petaled flowers

Обличчам букетних майстерень ТОВ “КЕПРІСІЯ”
є наші флористи-дизайнери, які створюють неповторні букети та композиції із різних кольорів. Багато робіт наших флористів, які вклали частинку душі у своє творіння, є справжніми витворами мистецтва.

Ми постійно розвиваємо майстерність наших флористів-дизайнерів, надаючи їм можливість удосконалювати свою техніку завдяки знайомству з новими напрямками та тенденціями у сучасній флористиці.

Замовити найгарніші квіти

ТОВ "КЕПРІСІЯ"

Відгуки про нас